SKIN BAR - Pielęgnacja domowa

Pielęgnacja twarzy według potrzeb skóry ≡ KosmoEstetic.

Wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra, masz w zasięgu ręki w KosmoEstetic Centrum Modelowania I Zdrowej Sylwetki. Wybierając kosmetyki dla Twojego typu.

Personalizowana pielęgnacja to odpowiedź na unikalne potrzeby Waszej skóry… 💛 możecie dotknąć poczuć sprawdzić na własnej skórze czy ten produkt jest dla Was. Wszystko w jednym miejscu.

Skin Bar w KosmoEstetic będzie miejscem gdzie poznacie nowości w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów w postaci produktów kosmetycznych jak i również suplementacji. Poznacie propozycje proste rozwiązania na Wasze problemy.

Mając na uwadze, ze każdy rodzaj skóry ma inne potrzeby i wymagania , stworzyłam szereg profesjonalnych rytuałów zabiegowych w domu, które dzięki mojej wiedzy pozwalają na tworzenie Twojej pielęgnacji domowej oraz jako kontynuacja zabiegowa w domu. Za każdym razem procedury są budowane i dostosowywane do realnych potrzeb Twojej skóry, oczekiwanych efektów, czasu i budżetu.

Jeśli będziesz chciała/ł idealnie dobór odpowiedniej pielęgnacji personalizowanej do Ciebie zapraszam na wnikliwy wywiad Skincoding w moim gabinecie.