O nas

Nazywam się Anna Smoter

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem oraz właścicielem KosmoEstetic Centrum Modelowania i Zdrowej Sylwetki od 2015. Skończyłam studia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalność „Kosmetologia stosowana i Pielęgnacyjna”. Kosmetologia jest nie tylko moją pracą, ale również pasją. Od wielu lat zajmuję się pielęgnacją skór mniej lub bardziej problematycznych na twarzy i na ciele. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, korzystając z różnego rodzaju kursów, szkoleń i seminariów czy kongresów, czytając najlepsze prace naukowe aby sprostać coraz to wyższym oczekiwaniom moich Klientów. Zdobyte doświadczenie i umiejętności w gabinetach, laboratorium – przy produkcji kosmetyków, pozwoliły mi stworzyć miejsce o którym marzyłam. Miejsca, w którym profesjonalne najpopularniejsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetologii estetycznej wydobędą Twoje naturalne piękno, zdrowie oraz pozytywną energię. Miejsca, w którym po prostu będziesz się czuć dobrze i do którego będziesz chciała wracać. Specjalizuję się w zabiegach na twarz (peelingach chemicznych, mezoterapii mikroigłowej i igłowej oraz w zabiegach z dziedziny inżynieri tkankowej) Kolejną specjalizacją są zabiegi modelująco – wyszczuplające oraz problematyczne i wszystko co jest z nimi związane, m.in liposukcja ultradźwiekowa, lipolaser, dermomasaż, bodywrapping, lipoliza iniekcjna itd.) Wykonuję również masaże oraz zabiegi SPA. Systematycznie staram się poszerzać ofertę o nowości kosmetologiczne, które wcześniej testuję, aby zaoferować Państwu to, co najskuteczniejsze. Najważniejszym dla mnie jest, by Klienci stosowali pielęgnację gabinetową, w połączeniu z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową, suplementacją, gdyż tylko takie połączenie przynosi trwałe efekty i zadowolenie moje i Państwa. Prywatnie jestem mamą, żoną oraz aktywnie trenuje siłowo. Mogę pochwalić się z sukcesami takimi jak: Pucharu Polski w trójboju siłowym w Skierniewicach 2018 roku, gdzie zdobyłam brązowy medal, Puchar Galicji w wyciskaniu na ławce 2015 roku, III miejsce – brązowy medal.

Na moim koncie są również inne drobne puchary i medale, gdzie osiągnęłam bardzo dobre wyniki, a wszystko to przełożyło się na wiedzę z dziedziny sportu siłowego i kształtowaniu sylwetkowego – dlaczego o tym piszę, a dlatego bo wygląd naszej sylwetki i skóry przekłada się również dzięki rożnym innym bodźcą oraz skóra jest największym organem naszego ciała i posiada pamięć komórkową.Temat jest mi bardzo bliski ponieważ według mojej opinii odżywiane i praca nad całym organizmem przynoszą znakomite rezultaty w wielu defektach skórnych. Intensywny wysiłek sportowy powoduje, że mięśnie stają się silniejsze, ale co ciekawe dzieje się to nie przez podział włókien mięśniowych, ale przez to, że stają się one grubsze. Pamięć mięśniowa jest bardzo cennym zjawiskiem, które daje o sobie znać nie tylko w momentach powrotu do aktywności po dłuższej przerwie. Oczywiście osoby uprawiające wcześniej sport o wiele szybciej wracają do dawnego pułapu wytrenowania i rejestrują progres, aniżeli miałoby to miejsce u osób prowadzących stacjonarny tryb życia. Gdzie jestem żywym przykładem, ponieważ po porodzie w zastraszajacy tempie, w dobrym oczywiście znaczeniu, dzięki odpowiedniej diecie szybko wróciłam do formy z przed ciąży. Wracając do sedna sprawy. Piszę o tym ponieważ chcę przedstawić Państwu że nadszedł czas aby mądrze zarządzać skórą , aby później nam się odwdzięczyła za to. Ponieważ skóra również przechowuję pamięć komórkową. Zapamiętuje wszystko co robiłyśmy, jak dbałyśmy o nią wcześniej.Nasza skóra zapamiętuje urazy i stany zapalne. Dzięki temu szybciej się regeneruje. Okazało się, że epitelialne komórki macierzyste zachowują pamięć o poprzednich urazach i stanach zapalnych. Pozwala im to na szybszą reakcję w przyszłości. Dlatego mądry i prawidłowo dobrany zabieg wydłuża życie skóry. A czy tego nie każdy chce? I to jeszcze nie wszystko połaczenie terapii zabiegowej przynosi najlepsze efekty podchodząc holistyczne do problemu , dlatego zabiegi, aktywność fizyczna, dieta i suplementacja jest kluczowymi elementami dla efektu końcowego. Dlatego stworzyliśmy dla Was miejsce, gdzie te 3 filary są dla nas fundamentem zdrowia i dobrego samopoczucia, co przekłada się na jakość skóry oraz tylko dzięki nim będziemy zadowoleni z efektów. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszam do skorzystania z zabiegów.

Nazywam się Michał Smoter

od 2018 roku jestem współwłaścicielem i doradcą żywieniowym oraz trenerem w KosmoEstetic. W swojej pracy zawodowej zajmuję się problematyką żywienia i suplementacji czy wspomagania w przypadku osób chcących poprawić swoją sylwetkę, samopoczucie, zdrowie, wyniki badań czy aktywnych fizycznie.

Ze sportem mam do czynienia od dziecka, kiedy to trenowałem piłkę nożną od wieku trampkarza w LKS Płomień Limanowa, aż do poziomu ligi okręgowej w seniorach. Jednak po serii kontuzji zająłem się treningiem siłowym i zacząłem rozwijać się w zakresie szeroko pojętej kwestii żywienia.

W kręgu moich zainteresowań zawsze leżały także sporty sylwetkowe, a także siłowe. Owocem naszej współpracy jest chociażby III miejsce w Pucharze Polski w Trójboju siłowym, w kategorii do 52 kg w 2018 roku Limanowianki, a prywatnie mojej żony Anny Sułkowskiej Smoter.

Ponieważ reprezentuje holistyczne podejście do tematu żywienia, dietoterapii, treningu siłowego, suplementacji czy dopingu cały czas poszerzam swoje horyzonty biorąc udział w szkoleniach, kongresach, targach. Gromadzę również bibliotekę z książek w wyżej wymienionych tematach.

Obecnie prowadzę klientów na konsultacjach dietetycznych, treningowych, z problemami skórnymi, w KosmoEstetic, a także online. Prowadzę również treningi w strefie modelująco – odchudzającej w naszym Centrum.