Bon upominkowy

Chcesz podarować coś wyjątkowego, a zarazem oryginalnego ?
Czy można podarować coś więcej niż niezapomniane chwile relaksu, ?
Nie masz pomysłu na prezent, nie wiesz czym obdarować swoich najbliższych, aby byli szczęśliwi ?

Bon upominkowy do naszego Centrum Modelowania i Zdrowej Sylwetki to świetny pomysł na praktyczny i jednocześnie bardzo przyjemny prezent! To cenny czas dla siebie, który możemy wykorzystać na odpoczynek oraz poprawę kondycji fizycznej, psychicznej, zdrowotnej oraz skóry twarzy i ciała!

Bon upominkowy do Centrum to świetny prezent na każdą okazję, np. urodziny, imieniny, rocznicę, święta, mikołajki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet itd. To także wspaniały sposób na podziękowanie osobom, które są dla nas ważne. Wizyta w gabinecie to przecież nie tylko pielęgnacja i terapia problemów estetycznych, ale również wspaniały relaks i oderwanie się od codzienności! Bon upominkowy na zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA to niewątpliwie miły i szczery gest. To również uniwersalny prezent dla osoby obdarowanej, której wizyta w naszym Centrum KosmoEstetic sprawi radość. Bony upominkowe polecamy również właścicielom firm, którzy szukają pomysłu na miły upominek dla swoich pracowników.
Elegancko przygotowany Voucher ma formę imiennego zaproszenia zapakowanego w kopertę. Wierzymy, że prezent sprawi radość osobie obdarowanej, my natomiast w Twoim imieniu zatroszczymy się o to, aby były to chwile piękna, relaksu i odpoczynku. Voucher dopasujemy do indywidualnych potrzeb i zrobimy wszystko, by były to wspaniale spędzony czas oraz służymy pomocą poprawy jakości życia z dziedziny dietetyki i aktywności fizycznej.
Jeśli nie wiesz, która usługa z naszej oferty będzie najlepsza, zdaj się na doświadczenie naszego zespołu. Podarunkiem może być wybrany zabieg, karnet, indywidualnie ułożone menu zabiegowe lub zaproszenie o określonym nominale, a wyboru dokona na miejscu w salonie sama osoba obdarowana po zapoznaniu się z ofertą zabiegową.

Posiadamy w ofercie.

Podaruj ważnej Ci osobie relaks, zdrowie i piękno w jednym!
Tytuł przelewu: „nazwa danego zabiegu” lub jeśli ma być to sama kwota to „Bon upominkowy”.
Numer konta: 47 1240 5123 1111 0010 9483 1109